MÄRKLIN, H0, Set-S.

MÄRKLIN, H0, Set-S.
2175217. MÄRKLIN, H0, Set-S.

Märklin startset 2920. Lok samt två personvagnar transformator samt bansektioner.

Samtliga delar med bruksslitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2175217. MÄRKLIN, H0, Set-S.

Antal besök: 406