HOVSLAGARLÅDA, trä samt metall, allmoge, 1900-tal.

217490. HOVSLAGARLÅDA, trä samt metall, allmoge, 1900-tal.

Höjd ca 60, längd 57,5, bredd, 30 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost.

Antal besök: 3 050