SKULPTUR, soapstone, Kina, 1800/1900-tal.

217484. SKULPTUR, soapstone, Kina, 1800/1900-tal.

Skuren dekor i form av drakar som jagar den flammande pärlan samt pagod.
Höjd 16,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 594