PARTI KOPPAR, mestadels 1800-tal.

21737. PARTI KOPPAR, mestadels 1800-tal.

Bestående av kastruller, kaffepanna, stop mm. Högsta höjd 36 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 865