DIVERSE MYNT, silver, 1900-tal.

217373. DIVERSE MYNT, silver, 1900-tal.

40%, mestadels svenska
Total vikt 1655 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40%, mestadels svenska
Total vikt 1655 gram.

Slitage.

Antal besök: 675