VIKTER, 6 st. Mässing, England, omkring sekelskiftet 1900.

217354. VIKTER, 6 st. Mässing, England, omkring sekelskiftet 1900.

80 oz, 1 lbs, 2 lbs, 4, lbs samt 7 lbs.

Slitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 527