Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
BORDSBESTICK I TRÄSKRIN, 144 delar, brons, S. Samra, Thailand.
21734. BORDSBESTICK I TRÄSKRIN, 144 delar, brons, S. Samra, Thailand.
Stämplade S. Thailand.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplade S. Thailand.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 313