2173378. Soffa/soffa, läder, trä, 1970-tal, Danmark.
Soffa/soffa, läder, trä. Tre-sits soffa med träben, stoppad brunt läderstruktur med armstöd och lös klädsel, H.73cm, sitthöjd: 38cm, L.196cm, W.77cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, starkare repor i läder och partiella benstötar.