KNUT HESTERBERG, bord.

KNUT HESTERBERG, bord.
2173216. KNUT HESTERBERG, bord.

KNUT HESTERBERG. Knut Hesterberg, bord/soffbord, modell ”Propeller”, aluminium, glas, Tyskland, 1960-tal.
Höjd: 45,5 cm, diameter: 110 cm.

Ålder-lämpliga tecken på slitage. repor på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 871