BORDSPENDYL, patinerad metall, 1800-tal.

21725. BORDSPENDYL, patinerad metall, 1800-tal.

Dekor av putti med horn. Nyckel finns. Urverk märkt VB Brevett Paris. Höjd ca 67 cm.

Löst dekorelement med skada/saknad del (se bild).Två sidofötter lösa. Slitage. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 598