RING, 18k guld, stämplad JP Stockholm 1966.

217258. RING, 18k guld, stämplad JP Stockholm 1966.

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 5,6 gram.

Gravyr på insida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 5,6 gram.

Antal besök: 3 355