MATTA, orientalisk, Afshar, tidigt 1900-tal, 168x145 cm.

21721. MATTA, orientalisk, Afshar, tidigt 1900-tal, 168x145 cm.

Blå botten.

Mindre malskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå botten.

Mindre malskador.

Antal besök: 848