RAKBORD med SPEGEL, Nyrenässans. 1800-talets andra hälft.

217194. RAKBORD med SPEGEL, Nyrenässans. 1800-talets andra hälft.

Mahogny, sarglåda i front, 2 ljushållare. Ställbar höjd ca 173 cm i lägsta läget.

Slitage, klapp i fästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klapp i fästen.

Antal besök: 1 332