BIRGER HJELM. "Vinter". Olja på pannå, signerad, daterad a tergo 1953.

217140. BIRGER HJELM. "Vinter". Olja på pannå, signerad, daterad a tergo 1953.

Ca. 34x44 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 34x44 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 405