LJUSSTAKAR, 2 +1 st. Mässing. Bland annat Gusum.

217123. LJUSSTAKAR, 2 +1 st. Mässing. Bland annat Gusum.

Ljusstakar, ett par, mässing, Märkta N20. Höjd 20,5 cm.
Ljusstake, fyra ljushållare, Gusum. Höjd 10 cm. Längd 27,5 cm.

Bruksslitage.
En ljusstakes fotring med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 156