ASK med lock, porslin, "Grazia", Gustavsberg.

217109. ASK med lock, porslin, "Grazia", Gustavsberg.

Ca 9 x 9 cm. Höjd 4,4 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 9 x 9 cm. Höjd 4,4 cm.

Slitage, krackeleringar.

Antal besök: 1 167