Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KARL ROLAND MARTINSSON. Olja på pannå. "Krus med blommor" A Térgo signerad Karl-Roland Martinsson.
217090. KARL ROLAND MARTINSSON. Olja på pannå. "Krus med blommor" A Térgo signerad Karl-Roland Martinsson.
46x21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x21 cm.
Garpenhus Auktioner
1 014