KARL ROLAND MARTINSSON. Olja på pannå. "Krus med blommor" A Térgo signerad Karl-Roland Martinsson.

217090. KARL ROLAND MARTINSSON. Olja på pannå. "Krus med blommor" A Térgo signerad Karl-Roland Martinsson.

46x21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x21 cm.

Antal besök: 1 014