FÄLLSTOL, plast/metall, Ikea, 1970-tal.

2170575. FÄLLSTOL, plast/metall, Ikea, 1970-tal.

höjd 76 cm, sitthöjd 44 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 76 cm, sitthöjd 44 cm.

slitage.

Antal besök: 809