HARALD LINDBERG. TILLSKRIVEN. Segelbåtar, olja på duk, signerad H Lindberg 50.

217041. HARALD LINDBERG. TILLSKRIVEN. Segelbåtar, olja på duk, signerad H Lindberg 50.

23 x 29 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 29 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 1 768