KAI KRISTIANSEN. Stol, Danmark, 1960 tal.

2170022. KAI KRISTIANSEN. Stol, Danmark, 1960 tal.

Stomme i teak, med grön klädsel.
Längd ca 50cm, Bredd ca 43cm, Sitthöjd ca 42cm.

Bruksslitage, klädsel med skador och slitage.

Kai Kristiansen (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kai Kristiansen (Född 1929)

Antal besök: 993