OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pont y Glyn - Denbighshire North Wales, olja på duk, signerad Charles H. Chapman.

216978. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pont y Glyn - Denbighshire North Wales, olja på duk, signerad Charles H. Chapman.

ca 76 x 51 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 76 x 51 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 770