SKULPTUR, björnar, keramik, Andersson & Johansson, Höganäs, 1920-tal. Signerad.

216903. SKULPTUR, björnar, keramik, Andersson & Johansson, Höganäs, 1920-tal. Signerad.

Flambéglaserat lergods. Stämplad och daterad "1922" , otydlig signatur.

Höjd 27,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 150