ANGULO. Jan Visscher Cornelissen.

2168976. ANGULO. Jan Visscher Cornelissen.

Olja på duk
Signerad. En delvis kopia av Rembrandts original ”The Night Watch” bevarad i Rijksmuseum i Amsterdam.
61x50 cm.

I gott skick. Stomme i gjutet och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
61x50 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 662