VAS i porslin. Copenhagen, Danmark.

216896. VAS i porslin. Copenhagen, Danmark.

Vas bemålad med dekor i blommor
Höjd 24 cm
Stämplat Handpainted Copenhagen Denamrk.

Bruksskick
Mindre tillverkninhsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm

Bruksskick
Mindre tillverkninhsdefekt.

Antal besök: 631