SABEL, 1800-tal.

216890. SABEL, 1800-tal.

Balja medföljer. Flertalet stämplar på klingan. DITO stämplat på baljan. Total längd 108 cm.

Mindre nagg på klingan, Åldersslitage. Personnummer ingraverat på klingan.

Gör en kostnadsfri värdering!
216890. SABEL, 1800-tal.

Antal besök: 748