BILJARDBORD, 1900 talets fjärde kvartal.

216885. BILJARDBORD, 1900 talets fjärde kvartal.

Längd ca 190 cm , bredd ca 107 cm.

Slitage/repor slitage/skada i duk.
smärre skador.
ostadigt ben behöver åtgärdas/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre skador.

Antal besök: 914