WILLY MÜLLER (WOHL 1873-?). riddarsporre.

2168370. WILLY MÜLLER (WOHL 1873-?). riddarsporre.

Willy Müller (1873-?), riddarsporre, olja på duk, 1900-talets första hälft, signerad, ca. 81 x 61 cm, med ram ca. 99 x 79 cm

PROVENIENS: Framstående privat samling/Schleswig-Holstein herrgård.

Tema

Konst och antikviteter från en herrgård i norra Tyskland: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 484