Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
RIKARD HILDEBRANDT. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad.
216833. RIKARD HILDEBRANDT. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad.
49 x 69 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 69 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 814