RIKARD HILDEBRANDT. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad.

216833. RIKARD HILDEBRANDT. Marint motiv med fartyg, olja på duk, signerad.

49 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 69 cm.

Antal besök: 1 963