Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
FIGURINER till julkrubba, 6 delar, papper/konstmaterial, 1900-talets andra hälft.
216788. FIGURINER till julkrubba, 6 delar, papper/konstmaterial, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca. 17-37 cm.
Slitage/skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 17-37 cm.
Slitage/skador.
Gomér & Andersson Linköping
692