ETIENNE-HYLLA, trä, sent 1800-tal.

216753. ETIENNE-HYLLA, trä, sent 1800-tal.

6 st hyllplan samt svarvade pelare.

Höjd 153, bredd 44-69, djup 25-36 cm.

Bruksslitage, nedre hylla med äldre skada vid främre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 421