SOFFBORD, Alberts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

21673. SOFFBORD, Alberts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Längd 135m bredd 50, höjd 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 463