BÅTKLOCKOR, 4 stycken, malm, 1900-tal.

2167257. BÅTKLOCKOR, 4 stycken, malm, 1900-tal.

Höjd ca 12-16, diameter ca 10- 15 cm.

Bruksskick, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, rostangrepp.

Antal besök: 392