6 st burkar, märkta T&H, Colditz, höjd ca 19 cm 5 st burkar, höjd ca 11 cm.
Slitage, nagg, smärre avslag, krackerleringar, missfärgningar. En extra burk ("nejlikor") utan lock medföljer.