BOKHYLLA i teakfanér. 1960-tal.

216714. BOKHYLLA i teakfanér. 1960-tal.

Bokhylla med ett hyllplan och nedre skåpdel med två dörrar och utdragbar skiva
Höjd 146 cm
Bredd 175 cm
Djup skåpdel 37 cm
Utdragsskiva 31,5 cm.

Bruksslitage, repor, avslag
Ett hyllplan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 146 cm
Bredd 175 cm
Djup skåpdel 37 cm
Utdragsskiva 31,5 cm.

Bruksslitage, repor, avslag
Ett hyllplan saknas.

Antal besök: 816