SOFFA, Howardmodell, enligt uppgift Bröderna Andersson, 2000-tal.

216707. SOFFA, Howardmodell, enligt uppgift Bröderna Andersson, 2000-tal.

Svängd form, randig klädsel. Hjultrissor på framben.
Längd ca 225 cm.

Bruksslitage. Fläck på en kudde samt del av rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 225 cm.

Antal besök: 4 030