PALL, vitmålad rotting, 1900-tal.

2166900. PALL, vitmålad rotting, 1900-tal.

Höjd ca 42 cm.

Brukslitage. Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Brukslitage. Färgslitage.

Antal besök: 306