SKÅP, 1900-talets mitt.

SKÅP, 1900-talets mitt.
216652. SKÅP, 1900-talets mitt.

Höjd 95 cm längd 80 cm bredd 33 cm.

Slitage/färgbortfall /repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 720