LEOPOLD FARE. Studie. Färglitografi. Signerad Fare. 109/250.

21665. LEOPOLD FARE. Studie. Färglitografi. Signerad Fare. 109/250.

40 x 53 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 53 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Antal besök: 2 385