BLOMSTERKORG med PÄRLBRODYR, 1900-tal.

216640. BLOMSTERKORG med PÄRLBRODYR, 1900-tal.

Höjd ca. 39 cm.

Brodyr med smärre skador. Enstaka pärlor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 39 cm.

Antal besök: 533