GITARR, akustisk, Levin Archtop, modell 27, 1943.

216606. GITARR, akustisk, Levin Archtop, modell 27, 1943.

Längd 104 cm.

Slitage. Märken. Repor. Faneren på halsen nerslipad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 104 cm.

Antal besök: 6 468