ERICH NAGEL (1900-TAL). "Model".

2166041. ERICH NAGEL (1900-TAL). "Model".

Olja på duk, 43x72 cm.
PROVENIENS: Samlarens Kunstudstillinger, Köpenhamn.

smuts, vågig duk, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, 43x72 cm.

Antal besök: 717