PETER DAHL. Färglitografier, 2 st, osignerade.

216560. PETER DAHL. Färglitografier, 2 st, osignerade.

Ca. 30x22 cm.

Ej examinerade ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30x22 cm.

Ej examinerade ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 611