GOLVARMATUR, OMI, Danmark, 1960/70-tal.

216559. GOLVARMATUR, OMI, Danmark, 1960/70-tal.

Höjd 179.5 cm.

Metallfot med kupa i plast.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 179.5 cm.

Metallfot med kupa i plast.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 2 926