FOLKE HALLIN. 4 st, Militärer till häst, blandteknik, signerade och daterade -76.

216531. FOLKE HALLIN. 4 st, Militärer till häst, blandteknik, signerade och daterade -76.

Signerade på lappar, ca 31 x 24 cm vardera.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 3 683