KOMPASSER, 2 stycken, 1900-tal.

2165206. KOMPASSER, 2 stycken, 1900-tal.

Märkta W.Ludolph samt Silva type 41 Stockholm, höjder ca 13-14 cm, diameter 12-13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 418