PÄLS, minkbit, Alexander, Tranås1900-tal ca. stl. 40.

216505. PÄLS, minkbit, Alexander, Tranås1900-tal ca. stl. 40.

Rygglängd 101 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 101 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 829