SMYCKEN, 5 delar, silver, bland annat Ove Bohlin Stockholm 1961.

216490. SMYCKEN, 5 delar, silver, bland annat Ove Bohlin Stockholm 1961.

Armband, stelt, Ove Bohlin Stockholm 1961.
2 ringar varav en stämplad HJW Uppsala 1960. Storlek ca 15,5 - 18.
Armband i tre delar, Victor Janson Guldvaru Ab Lindesberg 1951, inre omkrets ca 20,5 cm.
Halskedja, svensk import, längd ca 51 cm.

Slitage, en ring justerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en ring justerad.

Antal besök: 1 817