Armband, stelt, Ove Bohlin Stockholm 1961.
2 ringar varav en stämplad HJW Uppsala 1960. Storlek ca 15,5 - 18.
Armband i tre delar, Victor Janson Guldvaru Ab Lindesberg 1951, inre omkrets ca 20,5 cm.
Halskedja, svensk import, längd ca 51 cm.
Slitage, en ring justerad.
Slitage, en ring justerad.