Ordenstecken. Silver/emalj. Tillverkad i Stockholm 1955 av Metallfabriks A/B C C Sporrong & Co.
Märkt S&CO, Stockholm, Kattfot, S, E9
Vikt ca 24 gram.
Pin. Silver/emalj. TIllverkad i Stockholm 1977 av Metallfabriks A/B C C Sporrong & Co.
Märkt SPORR, Stockholm, Kattfot, S, 925, C10.
Vikt ca 3 gram.
Bruksskick.
Vikt ca 24 gram.
Vikt ca 3 gram.
Bruksskick.