STEGE, trä och metall, WI-BE, Mora Sweden, 1900-tal.

216418. STEGE, trä och metall, WI-BE, Mora Sweden, 1900-tal.

Total Höjd ca 115 cm.

Slitage, en skruv fattas på översta steget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total Höjd ca 115 cm.

Antal besök: 1 525