FIGGE FREDRIKSSON. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 44.

21641. FIGGE FREDRIKSSON. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 44.

65 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Antal besök: 1 467